פרקטים

פרקטים הפכו בשנים האחרונות להיות מוצר פופולארי ונפוץ שרבים משתמשים בו. ניתן לראות היום רצפת פרקטים בחדרי ילדים, בחללים של מוסדות ציבור גדולים המקבלים קהל רב, ובמשרדים מפוארים המעונינים להקרין מראה עיצובי יוקרתי.

השימוש בפרקטים הפך להיות נפוץ משום שלפרקטים יש להם לא מעט יתרונות. רצפת פרקט היא רצפה חזקה יותר ועמידה יותר שיכולה לשמור על מראה עיצובי ומרשים גם לאחר שידרכו עליהם אלפי רגליים, בנוסף לכך רצפת פרקט יפה יותר ויוצרת אווירה עיצובית חמה ומזמינה, והתחזוקה שלה היא פשוטה וקלה ואינה דורשת השקעה מרובה של זמן או כסף

אז אם החלטתם שגם אתם רוצים רצפת פרקטים כדאי שתדעו כמה דברים על פרקטים.

•    סוגים שונים של פרקטים יש היום בשוק סוגים שונים של פרקטים הנבדלים זה מזה בכמה פרמטרים שהם: החומר ממנו הם עשויים , רמת העמידות של החומר, עיצוב של הפרקט, ואופן התקנת הפרקט. יש מי שירצה פרקט למינציה שהוא פרקט סינטטי ויש מי שיעדיף פרקט גושני שהוא פרקט העשוי מעץ טבעי שלא עבר תהליכים תעשייתים כלשהם, ויש כאלו שירצו פרקט שכבתי שהוא פרקט שהשכבה העליונה שלו עשויה מעץ טבעי והשכבות שמתחתיה עשויות מעץ פשוט יותר.
•   התקנת פרקטים- כשם שיש סוגים שונים של פרקטים כך גם יש שיטות שונות להתקנת פרקטים, יש פרקטים שההתקנה שלהם היא התקנה בשיטת הקליק ויש פרקטים שההתקנה שלהם היא באמצעות מיסמור או הדבקה. התקנת פרקט היא מהירה ואינה דורשת זמן רב, התקנת פרקט יכולה להסתיים תוך יום עבודה אחד בלבד.
•    תחזוקת פרקטים- תחזוקת פרקטים נחשבת לתחזוקה נוחה זולה וקלה, פרקטים אין צורך להשקיע זמן רב בניקיון שלהם, היות ופרקטים עשויים עץ אסור להרטיב פרקטים אלא יש לטאטא אותם ולאחר מכן לנגב אותם עם מטלית שיש בה חומר מיוחד לניקיון פרקטים.
•    מחירי פרקטים- מחירי פרקטים נקבעים בהתאם לכמה פרמטרים שהם סוג הפרקט, רמת הקשיחות והעמידות של הפרקט, גודל הפרקט, ושיטת ההתקנה של הפרקט. ככל שהפרקט איכותי יותר ורמת העמידות שלו גבוהה יותר , כך המחיר שלו יהיה גבוה יותר.

כל מי שמעוניין לרכוש רצפת פרקט רצוי שיחשוב מהם הצרכים הספציפיים שלו מהפרקט ובהתאם לכך עליו לבחור את הפרקט המתאים לו.  מוסד ציבורי שיש בו קבלת קהל גדולה רצוי שיבחר פרקטים בעלי רמת עמידות גבוהה שיוכלו להשאר יפים ואיכותיים לאורך זמן למרות כל הצעדים שיתבצעו עליהם, ואילו פרקטים שנועדו להיות חלק מהעיצוב של חדר שינה אינטימי יכולים להיות בעלי קשיחות נמוכה יותר משום לא צפויים להתבצע עליהם אלפי צעדים ביום.

 

 

Copyright @כל הזכויות שמורות לאינדקס עסקים4U